Prestiżowa lokalizacja w sercu Warszawy


Stara Ochota, nowe możliwości

Ochota to na mapie Warszawy od lat jedno z najbardziej pożądanych i najbardziej prestiżowych miejsc do życia. Z jednej strony przedwojenne kamienice i liczne tereny zielone, z drugiej – zaledwie kilka minut do ścisłego centrum miasta. Do tego świetna komunikacja i w zasięgu ręki wszystko czego potrzebujesz do wygodnego życia.

Zobacz na mapie

Dworzec PKP
Galeria handlowa
Przystanek autobusowy
Przedszkole
Szkoła podstawowa
Sklepy
Restauracje
Kultura

Miasto, które kochasz

Stara Ochota to miejsce wyjątkowych możliwości. Kultura i sztuka na najwyższym poziomie? 7 minut pieszo, by spędzić wieczór w OCH-Teatrze – jednej z najważniejszych scen w Warszawie. Sport i rekreacja? 5-minutowy spacer do klubu fitness znanej sieci ZDROFIT. Do tętniącego życiem centrum Warszawy dotrzesz w niecałe 10 minut, a stąd chwila na Bulwary Wiślane. Stara Ochota to miejsce, w którym to Ty wybierasz z tysiąca możliwości jakie daje Warszawa, masz je wszystkie pod ręką.

Cisza, której potrzebujesz

Rodzinny spacer wśród drzew i zieleni, a może poranny jogging? W bezpośrednim sąsiedztwie, bo niecałe 700 m od Rezydencji Barska, powstaje jeden z największych zielonych obszarów w okolicy, czyli Park Zachodni. Z kolei do Parku Szczęśliwickiego i na Górkę Szczęśliwicką ze stokiem narciarskim dojedziesz samochodem w pięć minut.

Zapytaj o mieszkanie

;